Ráfek 1,4 x 16" Babetta 207, 210 (chrom)

Chromovaný ráfek o rozměrech 1,4 x 16", který byl používán například na mopedech Babetta 207 a 210. Tyto rozměry ráfku jsou také kompatibilní s modelem Manet Korado, který by měl mít standardně litá kola. 

Bohužel nikdo nevyrábí ráfek tohoto rozměru, který by měl dokonalý chrom a neměl viditelný svár. Pokud byste požadovali ráfek s takovou kvalitou provedení, bylo by ho potřeba nahradit indickým ráfkem o rozměru 1,6 x 16", který se bez problémů vejde na obě typy Babetty. 

Ráfek proto nabízíme v těchto dvou variantách:

Evropská výroba:

Ráfek má dostatečnou pevnost a minimální házivost, nejedná se o Tureckou výrobu, celková kvalita provedení je tedy v pořádku. Kvůli nižší ceně má však tento ráfek méně kvalitní přípravu povrchu pro následné chromování. Tím pádem je chromování méně estetické a je viditelný spoj. Na boku ráfku je vyražený rozměr.

Taiwanská výroba:

Ráfek velmi podobný ráfku evropské výroby, taktéž dostatečná pevnost a minimální házivost, ale chromování na něm bohužel není tak pěkné jako u ráfků indické výroby. Tento ráfek však oproti evropské výrobě nemá z boku vyražený rozměr.

Zvolte si variantu:

Cena od 597 Kč