Velkoobchod

Výrobky z naší produkce nabízíme majitelům e-shopů, prodejen a jiným obchodníkům za zvýhodněné ceny.

V případně zájmu o navázání spolupráce nás kontaktujte na info@retrotechna.cz


Retrotechna CLASSIC

Pod našimi výrobky řady CLASSIC naleznete věrné repliky originálních dílů, které se vyznačují nekompromisní kvalitou. Naše filozofie spojuje tradiční řemeslné dovednosti s moderními technologiemi, což nám umožňuje vytvářet výrobky, které nejen dorovnávají kvalitu originálů, ale často ji ještě překonávají.

Při výrobě používáme výhradně prvotřídní materiály a věnujeme pozornost každému detailu vývoje. Naším cílem je dosáhnout dokonalosti ve všem, co děláme. Jsme pevně přesvědčeni, že nejlepší reklamou je spokojený zákazník.

Retrotechna PERFORMACE

Retrotechna PERFORMANCE představuje výjimečnou řadu našich výrobků, které jsou navrženy s jediným cílem – maximalizovat odolnost, nebo výkon, odezvu plynu a spolehlivost vašeho stroje. Každý z těchto výrobků je podroben přísným testům a na jeho vývoji se podílí tým zkušených odborníků.

Výrobky řady PERFORMACE tedy nejsou kopie originálních dílů, ale výsledek precizního inženýrství a výzkumu, který přináší optimální výkon a odolnost.

Retrotechna MERCH

Retrotechna MERCH přináší unikátní doplňky s tématikou československých motocyklů. Aktuálně můžete zakoupit naše stylové ponožky, které necháváme vyrábět na zakázku v České republice u renomované firmy s mnohaletými zkušenostmi, a to s požadavkem na nejlepší možnou kvalitu. Ponožky jsou zhotovené z poctivých materiálů, včetně nejkvalitnější česané bavlny, a obsahují aktivní stříbro s antibakteriální úpravou. Do budoucna plánujeme rozšířit sortiment o další produkty, včetně těch zcela vlastní výroby.